Misja SWBR
O Stowarzyszeniu SWBR
Misja Stowarzyszenia Współpracujących Biur Rachunkowych

Stowarzyszenie Współpracujących Biur Rachunkowych powstało w 2015 roku. Jest oddolną, ogólnopolską inicjatywą, która zrodziła się jako odpowiedź na częste problemy polskich przedsiębiorców. Należą do nich niejasności związane z interpretacją przepisów podatkowych i nieustanne zmiany w prawie. Ten problem dotyczy szczególnie księgowych, którzy w swoim życiu zawodowym muszą codziennie podejmować decyzje, które wpływają na prawidłowe funkcjonowanie tysięcy polskich firm.

Wobec tego, aby wzajemnie się wspierać członkowie Stowarzyszenia, którymi są osoby prowadzące biura rachunkowe, postanowili połączyć swoje siły. Dzięki temu poprzez współpracę i rozwój chcemy zapewniać naszym klientom najwyższy możliwy poziom usług księgowych.

W tym celu wymieniamy się doświadczeniami i wiedzą, prowadzimy szkolenia skierowane do członków stowarzyszenia, a także wypracowujemy wspólne standardy zawodowe, które pozwalają nam unikać niepotrzebnych błędów. Ponadto Stowarzyszenie Współpracujących Biur Rachunkowych propaguje zasady etyki w księgowości i dba o uczciwość w biznesie.

Dopełnieniem tych działań są prace na rzecz podnoszenia jakości polskiego prawa i starania zmierzające do wypracowywania dobrych wzorców współpracy pomiędzy podatnikami, a organami podatkowymi. Wszystkie te wymienione cele i przyświecające im ideały są misją jaką postawiliśmy sobie zawiązując naszą organizację.

Wierzymy, że dzięki temu przedsiębiorcy, którzy powierzą swoje sprawy księgowe biurom rachunkowym członkom Stowarzyszenia będą mogli spokojnie poświęcić się rozwijaniu firmy i nie martwić niepotrzebnie o sprawy, które nie są przedmiotem ich działalności.

Mamy nadzieję, że państwo również podzielacie nasze wartości.
Z poważaniem, Zarząd i członkowie Stowarzyszenia Współpracujących Biur Rachunkowych

Zobacz aktualną listę członków SWBR
Zaufani Partnerzy
Lista organizacji i firm, które zdobyły nasze pełne zaufanie przez lata współpracy ze Stowarzyszeniem Współpracujących Biur Rachunkowych.
To sprawdzeni i rekomendowani partnerzy, z którymi dzielimy się najlepszymi praktykami i innowacyjnymi rozwiązaniami w branży rachunkowej.
Dane stowarzyszenia SWBR
Stowarzyszenie Współpracujących Biur Rachunkowych